Jsme Vám k službám

Využijte naše profesionální služby.

Autoservis-pneuservis

Objednejte si z pohodlí Vašeho domova servis na Váš vůz. Po tel. kontaktu (7 dní v týdnu) Vám vyhotovíme cenu. V případě zájmu Váš automobil naložíme na odtahový speciál, odvezeme do našeho servisu a poté Vám jej opravený přivezeme zpět domů.


» výměna olejů, filtrů, brzd, rozvodů, pneumatik, autoskel, ložisek

» repase startérů, alternátorů

» diagnostické práce

» antikorozní nástřik uzavřených dutin

» přelakovatelný nástřik

» nástřik podvozku

Odtahová služba

» odtah vozidel po celé EU 24/7

» odtahy při poruše i dopravní nehodě

» rychlá pomoc v krizové situaci

» ekologická likvidace zdarma

» možnost výkupu Vašeho vozu

» cena odtahu dle ujetých km

Vnitrostátní doprava

Dlouhodobě se specializujeme na vnitrostátní autodopravu a spedici. Za přijatelné ceny převážíme zboží odkudkoliv kamkoliv v rámci Česka. Převážíme i menší zásilky, které zaberou jen část nákladového prostoru. V jednom kamionu tak můžeme vézt více nákladů a vy tak budete mít přepravu výrazně levnější. Zboží přepravíme v dohodnutém termínu, ale hlavně bezpečně a bez poškození. Preferujeme dlouhodobou spolupráci a naše dlouhodobé klienty také cenově zvýhodňujeme.

Mezinárodní doprava

Poskytujeme komplexní přepravu materiálu a zboží po celé Evropě. V případě potřeby však zboží dopravíme expresně po Evropské unii. Dokážeme zařídit transport zásilky od jednoho kilogramu až po 24 tun. Prioritou je doručit zboží v předem dohodnutý čas a poskytnout maximální servis, aby se klienti nemuseli o podrobnosti starat.

Vytěžování vozidel

Tým dispečerů zajišťuje vytížení vozů v kolečku po celé Evropě s garancí ceny za plné a prázdné km. Jsme schopni naplánovat trasu nakládky, vykládky, řídit a sledovat vaše vozidlo. Garantujeme objem fakturace, vysoký počet najetých km a optimální splatnost. Možnost sepsání dlouhodobé smlouvy o spolupráci.

Skladování zásilek

Nemáte dostatek skladovacích prostor? Uložte zboží u nás blízko Českých Budějovic! Náš sklad můžete využít samostatně nebo v rámci kompletního logistického řešení s vnitrostátní i mezinárodní dopravou. K dispozici je jak krytá, tak nekrytá plocha. Zboží vám uskladníme krátkodobě i dlouhodobě a díky modernímu skladovacímu systému ho budeme mít vždy pod kontrolou. Celý areál je zabezpečen plotem s jednou vstupní bránou a je monitorován nepřetržitě kamerovým systémem se záznamem.