Poznejte nás

Získejte o nás užitečné informace.

CH&S logistic s.r.o.

Společnost CH&S logistic byla založena v roce 2017 po předchozích zkušenostech s autodopravou a logistikou. Společnost se neustále progresivně rozvíjí, o tom svědčí rozšiřování kvalitního vozového parku, nárůst počtu zaměstnanců a v neposlední řadě i zástup spokojených zákazníků.


Nabízíme profesionální přístup s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb. Vážíme si každého našeho partnera, spolupracujeme jen s nejlepšími, jimiž jste pro nás Vy. Věříme, že Vám náš individuální přístup, znalost trhu, dlouholeté zkušenosti a činy v oboru Vás přesvědčí o tom, že patříme ke špičce na trhu.


Areál, kde sídlíme, je vybavený kompletním servisním zázemím, díky čemuž jsou všechny naše vozy pod neustálou kontrolou a dostávají pravidelný špičkový servis. Kolektiv zaměstnanců naší autodopravy je složen ze zodpovědných profesionálů, kteří mají mnohaletou praxi v oboru přepravy. Vozový park prochází pravidelnou obměnou a modernizací, abychom Vám mohli nabídnout jen ty nejlepší služby z oblasti za nejlepší možné ceny.

Galerie